Геннадій Кернес та Ігор Терехов виражають співчуття рідним та близьким Юрія Пащенка
27 липня 2019 13:15 Місто
Геннадій Кернес та Ігор Терехов виражають співчуття рідним та близьким Юрія Пащенка 
Харківський міський голова Геннадій Кернес і перший заступник міського голови Ігор Терехов виражають співчуття рідним і близьким головного дитячого хірурга Харкова і Харківської області Юрія Пащенка, який помер сьогодні, 27 липня.

«Виражаємо найщиріші, найглибші співчуття рідним, близьким, друзям Юрія Володимировича Пащенка. Пішов з життя видатний хірург сучасності, талановитий учений, педагог і чудова людина. Юрій Володимирович - лікар із золотими руками і добрим серцем, який врятував життя тисячам маленьких пацієнтів. Нехай світла пам'ять про цю чудову людину назавжди залишиться в серцях рідних і близьких, друзів і колег», - говориться в співчутті.

Юрій Пащенко раптово помер на 61 році життя. Прощання з ним відбудеться у понеділок, 29 липня. Про місце і час буде повідомлено додатково.

Довідка. Юрій Пащенко - доктор медичних наук, професор, головний позаштатний фахівець - дитячий хірург Харкова і Харківської області. З липня 2015 року - завідувач кафедри дитячої хiрургiї та дитячої анестезіології Харківського національного медичного університету.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини