Геннадій Кернес відкрив нове поштове відділення
15 серпня 2019 16:40 Інфраструктура
Геннадій Кернес відкрив нове поштове відділення Харківський міський голова Геннадій Кернес сьогодні, 15 серпня, взяв участь у відкритті нового відділення «Укрпошти» на пр. Науки, 43а.

Відділення відкрили на першому поверсі офісної будівлі в районі новобудов. Йому присвоїли 101-й номер. Як повідомив Геннадій Кернес, нова забудова не завжди передбачає інфраструктуру для мешканців, і часто перші поверхи використовуються під комерційну нерухомість. Тому Харківська дирекція «Укрпошти», за його словами, ухвалила правильне рішення зробити зручним отримання пенсій та соціальних виплат тим, хто живе у цьому мікрорайоні.

«Сто перший відділ, початок другої сотні - звучить досить перспективно. Я добре знаю цей район, він швидко і бурхливо розвивався. І ми розуміємо потреби людей, які тут живуть. Я не раз зустрічався тут з місцевими жителями, ми відкривали дитсадок, встановлювали дитячі майданчики, забезпечували комфорт і реагували на прохання харків'ян, - зазначив Геннадій Кернес. - За останні три роки «Укрпошта» проводить реальну реформу. Я читав, що за день ви надсилаєте стільки посилок, як у 2016-му - за рік. У співробітників підвищилися зарплати, і ви піклуєтеся про ваших клієнтів, розумієте соціальну важливість пошти».

Керівник Харківської дирекції АТ «Укрпошта» Ваграм Гулян повідомив, що поки у відділенні №101 працює чотири співробітники, але трохи пізніше штат розширять до семи. Там планують обслуговувати близько 500 пенсіонерів, які раніше отримували послуги у відділеннях №72 та 103. Крім того, в приміщенні мають намір встановити таблички зі шрифтом Брайля для людей з особливими потребами.

Регіональний менеджер АТ «Укрпошта» Геннадій Сердюк зазначив, що клієнти нового відділення зможуть оплатити рахунки за комунальні послуги, надіслати посилку, зробити міжнародний переказ, скористатися банківською картою для безготівкового розрахунку. Ще два нових відділення планується відкрити в районі Центрального ринку і на пр. Перемоги.

Ваграм Гулян зазначив, що, завдяки меморандуму, який підписали генеральний директор АТ «Укрпошти» та Геннадій Кернес, комфортними і доступними зроблять усі 73 поштових відділення оператора. До кінця року планується відремонтувати ще дев'ять приміщень.

Нагадаємо, що у червні Харківська міська рада та АТ «Укрпошта» підписали меморандум, який передбачав звільнення поштових відділень від орендної плати. Вивільнені кошти спрямували на реконструкцію приміщень. У липні були відкриті чотири інклюзивні відділення «Укрпошти» - №23, 24, 107 і 108.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини