Геннадій Кернес: Завдяки придбанню тролейбусів з автономним ходом в Харкові відкриються нові маршрути
26 лютого 2020 13:08 Інфраструктура
Геннадій Кернес: Завдяки придбанню тролейбусів з автономним ходом в Харкові відкриються нові маршрути 50 тролейбусів з автономним ходом будуть придбані для КП «Тролейбусне депо №3» на умовах фінансового лізингу.

Відповідне рішення було прийнято сьогодні, 26 лютого, на сесії Харківської міської ради. 50 одиниць рухомого складу будуть придбані за рахунок коштів бюджету міста в 2020-2024 рр.

Як зазначив Харківський міський голова Геннадій Кернес, придбання тролейбусів із автономним ходом дозволить найближчим часом продовжити нову тролейбусну лінію №47 від розворотного кола «Північна Салтівка» до вул. Дружби Народів, а також відкрити в Харкові низку нових маршрутів у віддалені райони міста.

«Це все було прораховано з точки зору вигоди, і ми повинні використовувати можливості нової сучасної техніки, яка з'явилася на ринку. Найближчим часом буде оголошений тендер на закупівлю нового рухомого складу. Однозначно ми продовжимо маршрут від Північної Салтівки до вул. Дружби Народів, а також пустимо тролейбус у мікрорайон «Горизонт», де раніше його взагалі не було, і в селище Жихор, про що нас давно просять жителі. Що стосується П'ятихаток, ми також пустимо туди тролейбусний маршрут з новою, комфортабельною технікою», - підкреслив Геннадій Кернес.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини