Геннадій Кернес зустрів Благодатний вогонь з Єрусалиму (доповнено)
30 квітня 2016 23:32 Місто
Геннадій Кернес зустрів Благодатний вогонь з Єрусалиму (доповнено) Харківський міський голова Геннадій Кернес зустрів Благодатний вогонь з Єрусалиму, який сьогодні, 30 квітня, напередодні світлого свята Христового Воскресіння доставили до Харкова.

Частинку Благодатного вогню доставили спочатку в Київ, а потім чартерним авіарейсом - в Міжнародний аеропорт «Харків». Тепер Благодатний вогонь з Єрусалиму передадуть у харківські храми. 

В аеропорту Благодатний вогонь зустрічали Харківський міський голова Геннадій Кернес, перший заступник міського голови Ігор Терехов, інші представники міської влади, а також представники духовенства і городяни.

«Це стало традицією для харків'ян - зустрічати тут Благодатний вогонь, ми з Михайлом Добкіним заснували цю традицію. Тут дуже багато людей, немає політики, тут всі єдині. Мені хотілося б побажати харків'янам Божої благодаті. Вогонь зійшов, і я сподіваюся, що ми цей рік проведемо в здоров'ї та злагоді», - підкреслив Геннадій Кернес. 

Після цього Харківський міський голова відвідав Петропавлівський храм на вул. Шевченка та Свято-Покровський храм у Великій Данилівці, куди передав частинку Благодатного вогню з Єрусалима. 

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини