Геннадій Кернес зустрів Благодатний вогонь з Єрусалиму (доповнено)
15 квітня 2017 23:26 Місто
Геннадій Кернес зустрів Благодатний вогонь з Єрусалиму (доповнено) Харківський міський голова Геннадій Кернес зустрів Благодатний вогонь з Єрусалиму, який сьогодні, 15 квітня, напередодні свята Світлого Воскресіння Христового доставили до Харкова.
Частинка Благодатного вогню прибула зі священного міста прямо в Міжнародний аеропорт «Харків».

В аеропорту Благодатний вогонь зустрічали Харківський міський голова Геннадій Кернес, перший заступник міського голови Ігор Терехов, секретар Харківської міської ради Олександр Новак, інші представники міської влади, депутати міської та обласної рад, представники духовенства і сотні прихожан.

Всі бажаючі змогли запалити свої лампадки від Благодатного вогня, який потім передали у харківські храми.

Після зустрічі вогня в аеропорту Харківський міський голова відвідав храм Священномученника Олександра в районі ХТЗ, Свято-Петропавлівський храму на вул. Шевченка і Свято-Покровський храм у Великій Данилівці.

«У Харкові склалася традиція, пов'язана з Благодатним вогнем з Іерусаліма¸ якої ми дотримуємося вже не один рік. Ось і зараз по всьому місту і по всій Харківській області розвозять цей вогонь, в храми, на радість всім людям. Я вітаю всіх вас зі святом Світлого Христового Воскресіння, бажаю здоров'я, щастя і Божої благодаті», - сказав Геннадій Кернес прихожанам.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини