Готовність станції метро «Перемога» - 58%
01 лютого 2012 11:47
Готовність станції метро «Перемога» - 58% Готовність станції метро «Перемога» на Олексіївці досягла 58%.

Про це сьогодні, 1 лютого, повідомила директор КП «Харківська дирекція будівництва метрополітену» Наталія Линник.
«Роботи на станційному комплексі виконано більше ніж наполовину. Практично на 90% побудовано обидва вестибюлі, залишилося побудувати платформну ділянку, яка розташована під пр. Перемоги, - уточнила Наталія Линник. - Через морози роботи на поверхні припинено, робота триває тільки на підземних ділянках. Переважно це монтаж сантехнічного та електротехнічного обладнання, оздоблювальні роботи, мурування, супутні роботи, пов'язані зі зведенням зовнішньої конструкції вестибюля».
Зараз на станції працює 60 чоловік, а також черговий персонал, що стежить за вентиляцією, відкачуванням води, станом об'єкта, температурним режимом.
Директор підприємства нагадала, що торік на будівництво станції «Перемога» виділили 101 млн грн. Ці гроші повністю освоєно.
Як повідомив голова наглядової ради ВАТ СБМУ «Тунельбуд» (генпідрядник робіт) Микола Шевякін, цього року бюджетного фінансування поки немає, будівельники працюють за рахунок оборотних і кредитних коштів. За січень-лютий планується освоїти близько 5 млн грн.
«Третій рік поспіль ми таким чином не зупиняємо будівництво: поки не надійде основне фінансування, ми беремо невеликі кредити і ведемо роботи», - зазначив Микола Шевякін.
Як повідомили будівельники, щоб увести станцію метро «Перемога» в експлуатацію у грудні цього року, потрібно 250-300 млн грн. Ці кошти дадуть змогу не тільки задіяти станцію, а й комплексно упорядкувати територію, у т.ч. відновити тролейбусне коло, яке розташовуватиметься в районі окружної дороги, реконструювати за безшумною технологією трамвайні колії на перехресті пр. Л. Свободи та пр. Перемоги. Також у тупиках станції побудують міні-депо - оглядові ями, що забезпечать технічне обслуговування рухомого складу вночі.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини