Громадян закликають остерігатися кібершахраїв
21 квітня 2022 17:26 Суспільство
Громадян закликають остерігатися кібершахраїв Кіберполіція застерігає від зловмисників, які під виглядом надання державних виплат для внутрішньо переміщених осіб виманюють гроші у громадян.

Як повідомили у Департаменті цифрової трансформації з посиланням на Міністерство внутрішніх справ України, до кіберполіції з цього приводу щоденно надходить більше десятка звернень.

Так, правопорушники роблять розсилку SMS-повідомлень, де розповідають про виплату матеріальної допомоги вимушеним переселенцям. В повідомленні шахраї також вказують посилання на ресурс, де нібито можна подати заявку на отримання виплати. За посиланням громадянам пропонується ввести персональні дані та номер банківської картки для зарахування грошей, які автоматично передаються шахраям. Таким чином, отримавши доступ до конфіденційних даних, зловмисники привласнюють гроші українців. 

Щоб не стати жертвами шахраїв, громадянам радять отримувати інформацію лише з офіційних джерел, уважно перевіряти URL-адресу сайту, не переходити за сумнівними посиланнями та не вводити реквізити платіжних карток на незнайомих та підозрілих вебсайтах. Якщо ж фінансову інформацію розголошено, потрібно негайно звернутись до банку та заблокувати картку. 

Повідомити про шахрайські дії в інтернеті можна на електронну пошту: [email protected]

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини