Харків у День міста відвідають представники 11 країн світу
16 серпня 2013 14:24
Харків у День міста відвідають представники 11 країн світу 18 зарубіжних делегацій з 11 країн світу відвідають Харків в рамках святкування 70-річчя визволення міста від німецько-фашистських загарбників.

Про це сьогодні, 16 серпня, на прес-конференції в прес-центрі Харківської міської ради повідомив заступник директора Департаменту міжнародного співробітництва Олексій Понікаровський.

За його словами, Харків відвідають делегації з 16 міст, серед яких - Анкара (Туреччина), Бєлгород, Санкт-Петербург, Нижній Новгород, Новосибірськ (Російська Федерація), Білосток, Познань (Польща), Єреван (Вірменія), Кутаїсі (Грузія), Нюрнберг (Федеративна Республіка Німеччина), Рига (Латвія), Каунас (Литва). Очолювати делегації будуть мери, віце-мери та інші представники міст.

Олексій Понікаровський підкреслив, що оскільки деякі з зарубіжних гостей вперше відвідають Харків, для них будуть організовані оглядові екскурсії містом. Так, делегації відвідають Меморіал Слави, музей «Висота маршала І. Конєва», Центральний парк культури і відпочинку ім. Горького, виставку в саду ім. Т. Шевченка «Харків - місто військової слави» тощо.

Крім того, в рамках візитів делегацій пройдуть офіційні зустрічі з керівництвом міста Харкова.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини