Харків'янам виплатили понад мільйон гривень компенсації на поховання
08 листопада 2013 13:18
Харків'янам виплатили понад мільйон гривень компенсації на поховання 1 млн 72 тис. грн компенсації вартості похорону виплатили в 2013 році родичам померлих харків'ян пільгових категорій.

Про це сьогодні, 8 листопада, повідомив директор КП «Ритуал» Євген Журавльов. За його словами, цього року грошову компенсацію отримали родичі 1 тис. 162 померлих.

Він також повідомив, що до пільгових категорій харків'ян відносяться ветерани Великої Вітчизняної війни, «діти війни», учасники локальних бойових дій, члени їхніх сімей (чоловіки, дружини і діти). У разі їхньої смерті близькі повинні пред'явити співробітникам КП «Ритуал» відповідні посвідчення (зокрема, учасників бойових дій категорій В-I, В-II, В-III, В-IV і Д) або пільгові посвідчення найближчих родичів (серія Г, С).

Директор комунального підприємства повідомив, що компенсація виплачується протягом двох-трьох днів. У її вартість входить виготовлення дерев'яної труни, надмогильної таблички, копання могили і поховання померлого. На виконання цих процедур оформляється договір і свідоцтво про поховання. У літній період мінімальна вартість поховання становить 811 грн, у зимовий - 1094 грн, кремація померлих вартує 988 грн.

Євген Журавльов уточнив, що грошову компенсацію виплачують лише в тому випадку, якщо поховання оформляли в КП «Ритуал». Якщо родичі померлого звертаються для поховання в приватні фірми, компенсація витрат не проводиться.

«Зараз у місті діють багато приватних структур. Люди приходять до родичів померлого, представляються співробітниками нашого підприємства і оформляють документи. Обов'язково потрібно перевіряти посвідчення, оскільки у наших співробітників вони є», - зазначив Євген Журавльов.

Нагадаємо, допомогти провести процедуру поховання можуть агенти КП «Ритуал». Для цього необхідно зателефонувати за номером: 1640. Служба працює цілодобово.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини