Харківський інститут фінансів відзначає своє 70-річчя
19 листопада 2013 10:51
Харківський інститут фінансів відзначає своє 70-річчя У Харківському інституті фінансів Українського державного університету фінансів та міжнародної торгівлі пройшов святковий захід, присвячений 70-й річниці з дня утворення навчального закладу.

З вітальним словом та привітаннями до колективу вишу звернулися директор Департаменту науки і освіти Харківської облдержадміністрації Роман Шаповал та керівництво Адміністрації Червонозаводського району.

Як зазначили у вітальних словах почесні гості, Харківський інститут фінансів має авторитет і популярність на ринку освітніх послуг Слобожанщини. Маючи багаторічний досвід підготовки фахівців високого рівня для державних органів фінансової системи та фінансової сфери країни, інститут і зараз пишається своїми випускниками, які роблять гідний внесок у реформування економіки України.

З нагоди ювілею з особливою повагою вітали науково-педагогічних працівників інституту фінансів - і тих, хто стояв біля його витоків, своїм досвідом допомагаючи колегам, і тих, хто розвиває навчальний заклад сьогодні, підвищуючи своєю копіткою і самовідданою роботою його престиж.

У ході урочистої частини свята кращим працівникам інституту вручили грамоти Адміністрації Червонозаводського району.

Довідка. Харківський інститут фінансів створений в 1943 році як Харківський фінансовий технікум. Після низки реорганізацій перетворений у Харківський інститут фінансів Українського державного університету фінансів та міжнародної торгівлі, який віднесений до сфери управління Міністерства фінансів України. До структури інституту входять факультет фінансів та факультет обліку та організації управління персоналом, які об'єднують дев'ять кафедр. У нинішньому навчальному році на денній та заочній формах навчаються 1411 студентів. В інституті працюють 110 співробітників педагогічного складу, з них три доктори наук, які мають вчене звання професор, 46 кандидатів наук, 26 з яких - доценти.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини