Харківський марафон увійшов до календаря заходів міжнародної спортивної організації
21 січня 2014 09:28
Харківський марафон увійшов до календаря заходів міжнародної спортивної організації I Харківський міжнародний марафон увійшов до календаря заходів Асоціації міжнародних марафонів і пробігів (AIMS).

Як повідомили в Департаменті спортивних іміджевих проектів та маркетингу, внесення марафону до календаря AIMS ставить його в один ряд з такими спортивними подіями, як Бостонський і Берлінський марафони. Ці змаганнями з бігу є одними з найвідоміших і найбільш масових забігів у світі.

Нагадаємо, І Харківський міжнародний марафон відбудеться 12 квітня 2014 року. Довжина марафону становить 42 км 195 м. Також 12 квітня відбудуться старти на дистанціях 21 км 98 м (напівмарафон), 10 км, 3 км, естафета і дитячий забіг. Траса харківського марафону пройшла сертифікацію Асоціації міжнародних марафонів і пробігів у жовтні 2013 року.

Довідка. Асоціація міжнародних марафонів і пробігів (AIMS) - міжнародна некомерційна спортивна організація, створена в травні 1982 року. Об'єднує понад 300 марафонів і пробігів з 95 країн світу. AIMS встановлює стандарти і правила організації та проведення змагань з бігу, вимірює і сертифікує траси, виробляє критерії допінг-контролю, реєструє офіційні результати змагань і визнає світові рекорди.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини