IBI-Rating підтвердило відмінну інвестиційну привабливість Харкова
18 травня 2018 17:14 Економіка
IBI-Rating підтвердило відмінну інвестиційну привабливість Харкова Рейтингове агентство «IBI-Rating» підтвердило рейтинг інвестиційної привабливості міста Харкова на рівні invАА (відмінна інвестиційна привабливість).

Про це сьогодні, 18 травня, повідомили в Департаменті економіки та комунального майна.

Згідно з висновками агентства, рівень рейтингу інвестиційної привабливості Харкова обумовлений значенням міста як одного з великих міст України та регіонального ділового, культурного й освітнього центру.

Як повідомляє IBI-Rating, місто проводить активні дії щодо поліпшення бізнес-клімату та умов для економічного розвитку і вільного надходження інвестицій. Активність іноземних інвесторів у місті є достатньою. У 2017 році спостерігалося зростання на 14,1 млн дол. США обсягу прямих іноземних інвестицій. Кілька років поспіль збільшуються обсяги освоєних капітальних інвестицій, зокрема, в 2017 році на 6,1% до 11,1 млрд грн.

Харкову притаманні високі показники соціально-економічного розвитку, деякі з них перевищують або дорівнюють середнім показникам по Україні в розрахунку на одного жителя (реалізація промислової продукції, роздрібний товарообіг, введення в експлуатацію житла та бюджетна забезпеченість). Спостерігається збільшення населення, яке відбувається за рахунок міграційного припливу.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини