Ігор Терехов: Хочу, щоб харківську мерію вважали найвідкритішою
04 вересня 2021 13:05 Місто
Ігор Терехов: Хочу, щоб харківську мерію вважали найвідкритішою Харківська міська рада має створювати максимально комфортні умови для ведення бізнесу в місті.

Про це сьогодні, 4 вересня, на Форумі підприємців повідомив секретар Харківської міської ради Ігор Терехов.

«Хочу, щоб харківську мерію вважали найвідкритішою в країні. Тендери повинні проходити відкрито, бізнес повинен розуміти, що може брати участь в будь-якому тендері і вигравати за ціновою пропозицією. Це буде сигналом для всього бізнесу - прийти в місто. Ми приймаємо на сесії нові порядки, щоб можна було прийти і відкрито оформити земельну ділянку. Моя вимога до чиновників мерії - зробити так, щоб бізнес відчував себе комфортно», - підкреслив Ігор Терехов.

Він зазначив, що міська влада готова до відкритого діалогу, і попросив підприємців повідомляти про проблеми, які стримують розвиток бізнесу.

«Хочу, щоб ми вели постійний конструктивний діалог з бізнесом, щоб Стратегія розвитку бізнесу, яку ми створимо, була успішною. Я розумію, що ще існує багато проблем, але хочу, щоб за допомогою нашого діалогу всі перепони були прибрані. Ми повинні зробити все, щоб інвестиційний клімат в Харкові був найкращим в Україні. Упевнений, що у нас все вийде», - підсумував секретар міської ради.

Зазначимо, що сьогодні в готелі «Kharkiv Palace» проходить Форум підприємців, організований для обговорення перспектив розвитку бізнесу у місті Харкові.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини