Ігор Терехов: Кожен район Харкова має бути комфортним для життя городян
08 квітня 2021 16:10 Інфраструктура
Ігор Терехов: Кожен район Харкова має бути комфортним для життя городян Міська влада працює над тим, щоб харків'яни відчували себе однаково комфортно у всіх районах Харкова.

Про це сьогодні, 8 квітня, під час виступу на панельній дискусії форуму «Муніципальна інфраструктура: розвиток і комфорт міст» заявив секретар Харківської міської ради Ігор Терехов.

Він зазначив, що міська влада докладає багато зусиль для того, щоб Харків змінювався на краще не тільки в його центральній частині.

«Гості часто говорять нам про те, що Харків стає більш комфортним, благоустроєним. Символом цих успіхів зараз є сад Шевченка, парк Горького, до Дня міста відкриємо ще й зоопарк, аналогів якому в Україні поки немає. Однак наше завдання максимум - комплексний розвиток абсолютно кожного району міста, кожного кварталу», - повідомив Ігор Терехов.

Він зазначив, що Харків знаходиться на початку шляху, проте робить впевнені кроки в правильному напрямку. Так, в місті з'являються нові транспортні маршрути, будуються нові станції метро, ​​комплексно впорядковуються двори, відкриваються нові дитячі садки і реалізуються інші проєкти з розвитку інфраструктури в спальних районах міста.

«Двір, школа, садок, парк, транспортна розв'язка, спорт - все те, що знаходиться поруч з будинком, чим щодня користуються харків'яни, має бути якісним абсолютно в кожному районі міста», - заявив Ігор Терехов.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини