Ігор Терехов: Міськрада розвиває міжнародне співробітництво для створення безпечного міста
07 лютого 2019 14:24 Міжнародне співробітництво
Ігор Терехов: Міськрада розвиває міжнародне співробітництво для створення безпечного міста Перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов сьогодні, 7 лютого, зустрівся з головним виконавчим директором ТОВ «Лайфселл» Ісметом Язиджи.

У Харкові працюють над створенням системи безпечного міста і відкриттям ситуаційного центру, і Ісмет Язиджи запропонував презентувати харківським експертам систему масового оповіщення населення, яку компанія в тестових цілях передала кіберполіції України. Також він зазначив, що можлива спільна робота з впровадження smart-технологій.

«Безумовно, ми приватна компанія. Ми зацікавлені в збільшенні нашого прибутку, але коли ми розуміємо, що влада має бачення розвитку даної ситуації - ми в три рази більше зацікавлені. Ми будемо раді запропонувати наші технології для муніципалітету Харкова і жителів міста і можемо починати знизу - з харківського метро, ​​і досягти подальших висот у розвитку технологій», - сказав Ісмет Язиджи.

Перший віце-мер Ігор Терехов відповів, що фахівці обов'язково вивчать систему масового оповіщення і готові розглянути інші проекти в сфері впровадження digital-технологій. Міськрада працюватиме з компанією «Лайфселл».

«Ми провели переговори з найбільшим оператором мобільного зв'язку. Це різнопланова компанія, яка також співпрацює з IT-кластерами, працює над створенням систем безпеки. Зараз ми створюємо єдиний в Україні ситуаційний центр, і хочемо зробити все, щоб він став штабом реагування в випадку будь-якої надзвичайної ситуації. У турецьких партнерів є досвід і бажання. Це не перша компанія, яка виявила бажання працювати з містом. Туреччина розвивається колосальними темпами, її економіка прогресує, і нам потрібно переймати краще для міста Харкова», - зазначив після зустрічі Ігор Терехов.

Довідка. ТОВ «Лайфселл» належить компанії «Euroasia Telecommunications Holdings B.V.», 100% акцій якої володіє турецький оператор «Turkcell». У червні 2016 року компанія «Лайфселл» першою в Україні отримала міжнародну бізнес-нагороду «Stevie» в номінації «Краща нова компанія світу».

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини