Ігор Терехов: Місто допоможе мешканцям, які постраждали від пожежі на проспекті Гагаріна
09 лютого 2021 12:21 Місто
Ігор Терехов: Місто допоможе мешканцям, які постраждали від пожежі на проспекті Гагаріна Місто забезпечить харчуванням і тимчасовим житлом усіх мешканців, квартири яких постраждали в результаті пожежі в 14-поверховому будинку по пр. Гагаріна, 165/2.

Про це сьогодні, 9 лютого, заявив журналістам секретар Харківської міської ради Ігор Терехов. Він повідомив, що рятувальникам вдалося евакуювати 35 осіб, один чоловік загинув. Займання сталося в квартирі на 11-му поверсі, в результаті чого фактично весь поверх вигорів.

«У квартирі на 11-му поверсі стався хлопок, відбулося сильне займання. Температура була настільки високою, що у наших рятувальників навіть плавилися шоломи», - зазначив Ігор Терехов.

За його словами, всіх постраждалих, які потребують житла, поселять у комунальний готель «Аеропорт», де їх забезпечать усім необхідним. Крім того, будинок зараз відключений від електрики, мешканці не можуть собі приготувати ні їжу, ні гарячі напої. Тому мешканці, які залишаються в своїх квартирах, отримають гаряче харчування.

Ігор Терехов також повідомив, що місто допоможе жителям відновити житло. Працівники КП «Жилкомсервіс» вже оцінюють стан квартир, які постраждали як під час пожежі, так і в результаті її гасіння. Уже почалися заміри вікон і дверей, які будуть замінені в першу чергу. Подачу електрики в квартирах на нижніх і верхніх поверхах за тимчасовою схемою відновлять ближче до вечора.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини