Ігор Терехов: Місто готове включитися в тотальну боротьбу з наркоманією
05 січня 2021 22:02 Місто
Ігор Терехов: Місто готове включитися в тотальну боротьбу з наркоманією Міська влада Харкова візьме активну участь у реалізації національної програми тотальної боротьби з вуличною наркоманією.

Про це сьогодні, 5 січня, повідомив секретар Харківської міської ради Ігор Терехов на координаційній раді, яку провів у Харківській облдержадміністрації Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

З ініціативи міністра одним із стратегічних напрямків роботи правоохоронних органів на наступний рік визначено програму тотальної боротьби з вуличною наркоманією.
«Я хочу, щоб в Харківській області була оголошена тотальна війна вуличній наркоманії. Я закликаю всі силові структури - від дільничних поліцейських і кіберполіції до прокуратури та прикордонників - почати нещадну війну в усіх напрямках поширення цієї зарази», - зазначив Арсен Аваков.

У свою чергу Ігор Терехов підкреслив, що, за результатами соцопитувань, проблема вуличної наркоманії, поширення наркотиків і психотропних препаратів - одне з питань, які найбільше хвилюють харків'ян. Він сказав, що міська влада зі свого боку візьме діяльну участь в реалізації цієї програми.

Зазначимо, що в Харкові створено координаційну раду щодо попередження наркоманії, а також прийнята програма проти розповсюдження наркотичних засобів «Чисте місто». Крім того, міська влада регулярно проводить наради з представниками правоохоронних органів з питання боротьби з поширенням наркотиків.

Нагадаємо, що з 2019 року харків'яни також можуть блокувати інтернет-магазини, які продають наркотики, за допомогою чат-бота в соціальній мережі «Telegram». Крім того, в місті також планують створити комплексну систему відеоспостереження, яка забезпечить для правоохоронців «єдине вікно» доступу до усіх комунальних камер. Зараз на вулицях, площах, біля шкіл і дитячих садків, на перехрестях доріг і зупинках громадського транспорту комунальними підприємствами встановлено близько 2 тис. відеокамер, які поліція вже активно використовує для розкриття злочинів.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини