Ігор Терехов нагородив харківських паралімпійців
13 вересня 2021 16:51 Місто
Ігор Терехов нагородив харківських паралімпійців Секретар Харківської міської ради Ігор Терехов сьогодні, 13 вересня, вручив нагороди харківським паралімпійцям.

Церемонія нагородження пройшла в малій залі Харківської міської ради. Ігор Терехов вручив Подяки міського голови спортсменам та їхнім тренерам.

«Ви зробили неможливе! На Паралімпіаді Україна завоювала майже сто медалей, і значну частку виграли харківські спортсмени. Ви - справжні герої! Я схиляюся перед вашою мужністю. Незважаючи на життєві обставини, ви знаходите в собі сили і волю не просто брати участь у змаганнях, а перемагати. Я добре знаю, що таке спорт і тренування до сьомого поту. Це щоденна титанічна праця. Дякую вам від усіх харків'ян! Бажаю не зупинятися на досягнутому і йти тільки вперед! І особливі слова подяки адресую тренерам», - звернувся до паралімпійців Ігор Терехов.

Після церемонії нагородження п'ятикратний чемпіон Паралімпіади з плавання Максим Крипак розповів, що цього року він підійшов до змагань більш холоднокровно, без емоцій, націленим на результат. Крім того, на рік довше готувався, оскільки олімпійський цикл тривав п'ять років замість чотирьох. Він розповів, що далі планує досягти свого максимального результату.

«Дуже приємно, що за нами стежили і порадували теплими словами. Це мотивує на подальші виступи і просування харківського прапора у всьому світі», - зазначив після прийому Максим Крипак.

Нагадаємо, що на Паралімпіаді в Токіо харків'яни завоювали 20 медалей в 17 дисциплінах. У плаванні Максим Крипак виграв п'ять золотих медалей, срібну і бронзову нагороди, Максим Веракса - «срібло» і дві «бронзи», Михайло Сербін став золотим і срібним призером, а Марина Піддубна та Яна Бережна посіли треті місця.

Ще три спортсменки вибороли медалі у фехтуванні: Олена Федота привезла додому дві срібні медалі, Євгенія Бреус - «срібло» та «бронзу», а Наталя Мандрик - срібну нагороду. Крім того, Марина Литовченко взяла першість у настільному тенісі.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини