Ігор Терехов нагородив лауреатів щорічної премії міської ради
29 грудня 2021 14:21 Місто
Ігор Терехов нагородив лауреатів щорічної премії міської ради Церемонія нагородження лауреатів премії Харківської міської ради 2021 року відбулася сьогодні, 29 грудня.

У малій залі міської ради лауретів привітав Харківський міський голова Ігор Терехов.

«Ви - представники різних професій, але всіх вас об'єднує одне – бажання зробити наше місто кращим, комфортнішим і затишнішим. Кожен старанно працює на своєму напрямку. Ви робите колосальний внесок у розвиток Харкова, і разом ми продовжимо робити все, щоб наше місто розвивалося та процвітало. Дякую за вашу працю. Напередодні Нового року та Різдва Христового бажаю вам міцного здоров'я, щастя, благополуччя, удачі та успіхів», - звернувся до присутніх міський голова.

Нагадаємо, що щорічну премію Харківської міської ради було засновано у 2009 році. Цього року на присудження у 10 номінаціях було висунуто 29 кандидатур. Серед них – представники вуличних комітетів, колективи державного підприємства «Завод ім. В.О. Малишева» та Харківського гуманітарного університету «Народна українська академія», директори навчальних закладів, головні лікарі лікарень, керівники Центру соціально-психологічної реабілітації дітей та Міського центру соціальних служб «Довіра», робітники підприємств «Харківблагоустрій», «Міськсвітло», «Харківські теплові мережі», керівництво Харківського муніципального культурного центру та Центральної бібліотеки ім. А.П. Чехова, а також інші харків'яни, які багато років присвятили професії, допомоги людям та розвитку Харкова.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини