Ігор Терехов: Наші війська захищають місто, а харків'яни мають бути максимально обережними
21 червня 2022 12:13 Місто
Ігор Терехов: Наші війська захищають місто, а харків'яни мають бути максимально обережними Українські військові захищають кордони Харкова, доки російський агресор хоче тримати місто у напрузі.

Про це сьогодні, 21 червня, в ефірі національного телемарафону повідомив Харківський міський голова Ігор Терехов.

«Декілька тижнів тому, коли українські військові відтіснили окупанта від меж міста, припинилися обстріли. Багато людей почали повертатися, почала перезапускатись економіка міста, запрацював громадський транспорт, але це не влаштовувало російського агресора. Він хоче тримати місто у напрузі, залякувати, сіяти паніку. Наші війська захищають місто. Загрози обстрілів залишаються, але жодної паніки не має бути», - зазначив мер Харкова.

Ігор Терехов підкреслив, що комунальні служби продовжують забезпечувати життєдіяльність міста. У той же час він попросив харків'ян бути максимально акуратними і в разі тривоги не залишати місць укриттів. За його словами, за підсумками вчорашнього дня можна сказати, що інтенсивність обстрілів збільшилася - російський агресор обстрілює місто і вдень, і ввечері, і вночі.

«Як мер, як харків'янин я розумію всю відповідальність, що лежить на мені, керівництві області. Але кожен приймає рішення для себе – залишається він у Харкові чи ні. Якщо люди захочуть – у них є шляхи для евакуації. Вони можуть виїхати, а потім повернутись», - зазначив Ігор Терехов.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини