Ігор Терехов подякував визволителю Харкова за героїзм у роки війни
13 серпня 2021 15:00 Місто
Ігор Терехов подякував визволителю Харкова за героїзм у роки війни Секретар Харківської міської ради Ігор Терехов сьогодні, 13 серпня, напередодні 78-мої річниці визволення міста Харкова від нацистських загарбників відвідав жителя Московського району, 96-річного Михайла Бушкова.

На сьогоднішній день Михайло Якович є єдиним живим ветераном Другої світової війни - учасником визволення Харкова, Бєлгорода і Києва. 

Ігор Терехов привітав Михайла Бушкова з прийдешнім святом і подякував за героїзм, проявлений на полях битв у роки війни.

«У нас у Харкові є сильна міська ветеранська організація. Зрозуміло, що в ній перебувають вже, в основному, «діти війни». Але ті традиції, які були закладені раніше, досі існують. Для нас головне, щоб молоде покоління знало, що це була за війна і хто її виграв. І виховувати молодь треба на прикладі людей, які перемогли в тій війні, які потім відновлювали Харків. Якби не вони, не такі люди, як ви, нічого б зараз не було», - зазначив Ігор Терехов.

Довідка. Михайло Якович Бушков народився 25 січня 1925 року в селі Федорищево Кіровської області. Призваний до Червоної Армії наприкінці 1942 року. У червні 1943 року був направлений у район Курської дуги. У складі 2-гої гвардійської мотострілецької бригади 6-го гвардійського Київського танкового корпусу брав участь у боях за звільнення населених пунктів України, Росії, Польщі. Служив командиром кулеметного розрахунку.

Нагороджений орденом Червоної Зірки, орденом Вітчизняної війни І ступеня, орденом Богдана Хмельницького, медаллю «За відвагу» та ін.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини