Ігор Терехов привітав Каразінський університет з 218-ю річницею заснування
30 січня 2023 16:04 Освіта
Ігор Терехов привітав Каразінський університет з 218-ю річницею заснування Урочисте засідання Вченої ради Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна з нагоди 218-ї річниці від дня відкриття відбулося сьогодні, 30 січня.

У заході взяли участь представники міської та обласної влади, члени наглядової ради університету, колектив вишу та ін.

З річницею заснування університету каразінців привітав Харківський міський голова Ігор Терехов. Він підкреслив, що минулий рік був одним із найскладніших за весь період роботи вишу, але, попри страшні виклики, ракетні обстріли та значні руйнування, університет залишається флагманом вищої освіти України.

«Каразінський університет прославляє Харків далеко за його межами. Ми щиро пишаємося успіхами випускників, студентів, дякуємо викладачам за внесок у виховання справжніх патріотів держави та схиляємо голову перед кожним, кого виховав цей вищий навчальний заклад, хто захищає наше місто та всю Україну від російської збройної агресії на фронті та працює на перемогу в тилу. Я впевнений, що вже незабаром спільними зусиллями ми відбудуємо університет і повернемо студентів у рідні каразінські стіни», - зазначив у вітальному слові Ігор Терехов.

Кращі співробітники університету були нагороджені Подяками міського голови.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини