Ігор Терехов привітав медичних працівників
19 червня 2022 09:15 Медицина
Ігор Терехов привітав медичних працівників Харківський міський голова Ігор Терехов сьогодні, 19 червня, привітав медичних працівників із професійним святом.
«Дорогі наші медики – лікарі, медсестри та медбрати, фельдшери! Від щирого серця вітаю вас із професійним святом! У мирний час ми завжди вважали вас героями, які стоять на сторожі здоров'я та життя людей. Ви не раз доводили, що можете успішно лікувати та рятувати харків'ян, ефективно працювати у найскладніших ситуаціях. Саме завдяки вам ми перемогли пандемію коронавірусу.

А зараз, під час безглуздої та жорстокої війни, розв'язаної російським агресором, цінність вашої професії зросла багаторазово. Саме завдяки вам ми зараз рятуємо тисячі людей, які постраждали у цій війні, - як цивільних, так і військових. Тому медик - це не просто найгуманніша професія у світі, а й одна з найнеобхідніших і найважливіших. Це дуже, дуже важка повсякденна праця. Праця без відпочинку та сну. І, звісно, ​​дуже благородна! Поки наш ворог намагається нас знищити, ви боретеся та рятуєте життя наших українців.

Дорогі медики! Від усіх харків'ян величезна подяка та низький уклін за вашу роботу!
 
Бажаю всім вам здоров'я, душевних та фізичних сил, терпіння та стійкості духу. Благополуччя вашим сім'ям! Перемога буде за нами! Все буде Україна!» - зазначив у своєму відеозверненні міський голова.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини