Ігор Терехов привітав медпрацівників з їхнім професійним святом
17 червня 2021 15:26 Місто
Ігор Терехов привітав медпрацівників з їхнім професійним святом Концерт до Дня медичного працівника відбувся сьогодні, 17 червня, у Палаці спорту.

Свято було організоване для працівників сфери охорони здоров'я Харкова - лікарів різних спеціальностей, фельдшерів, медсестер, лаборантів, санітарів.

Всіх присутніх з прийдешнім Днем медпрацівника привітав секретар Харківської міської ради Ігор Терехов.

«Мені приємно бути з вами напередодні, мабуть, найбільш гуманного свята, яке є на Землі, - Дня медичного працівника. Ми з вами пережили кілька хвиль пандемії. Я зустрічався з багатьма з вас, коли було дуже важко. Я бачив ваші втомлені очі, коли ви цілодобово не виходили з лікарень, рятуючи життя харків'ян. Тільки завдяки вашому героїзму Харків пройшов всі ці випробування і повернувся до звичайного життя. Дякую вам за це! Будьте здоровими і щасливими! Нехай на ваших обличчях завжди розквітають посмішки!» - звернувся він до медиків.

За багаторічну сумлінну і плідну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток сфери охорони здоров'я найкращим працівникам медичних установ Ігор Терехов вручив Почесні грамоти Харківської міської ради, виконавчого комітету та Подяки міського голови.

Подарунком для медпрацівників став концерт відомої української співачки Олі Полякової.

Зі списком нагороджених можна ознайомитися тут.


Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини