Ігор Терехов привітав НІОХІМ зі 100-річчям
21 вересня 2023 15:40 Місто
Ігор Терехов привітав НІОХІМ зі 100-річчям Харківський міський голова Ігор Терехов привітав Державну установу «Державний науково-дослідний і проєктний інститут основної хімії» (ДУ «НІОХІМ») зі 100-річчям.

«Сьогодні відзначає свій 100-річний ювілей ДУ «Державний науково-дослідний і проєктний інститут основної хімії» - один з найвідоміших у світі науково-дослідних та проєктних центрів у галузі проєктування виробництва кальцинованої соди та супутніх продуктів.

Протягом ста років своєї історії Інститут безперервно займається проблемами розробки та модернізації сучасних технологій хімічного виробництва і проєктуванням передового апаратного забезпечення для галузі. ДУ «НІОХІМ» має славетну наукову історію та визнану в світі наукову школу.

Незважаючи на військовий стан та вимушену релокацію з Харкова до міста Калуш, Інститут продовжує свою роботу та активно співпрацює з провідними світовими компаніями з Англії, Польщі, Німеччини, Малайзії, США, Казахстану та інших країн. Сьогодні вже розпочаті роботи з відновлення Інституту, і сподіваємося, що навесні наступного року він повернеться у рідне місто.

Впевнений, що Харків завжди був і буде провідним науково-промисловим центром, а ДУ «НІОХІМ», як і в попередні сто років, своєю успішною діяльністю прославлятиме Харків та Україну в усьому світі».

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини