Ігор Терехов привітав зі святом медиків 24-ї дитячої лікарні
12 червня 2023 19:00 Медицина
Ігор Терехов привітав зі святом медиків 24-ї дитячої лікарні Харківський міський голова Ігор Терехов сьогодні, 12 червня, у переддень Дня медичного працівника відзначив співробітників Міської дитячої клінічної лікарні №24.
Міський голова ознайомився з роботою відділення відновного лікування та методиками дитячої реабілітації, а також привітав медиків з прийдешнім професійним святом. Ігор Терехов подякував працівникам сфери охорони здоров'я за щоденну працю та зазначив, що робота медиків особливо важлива під час війни.

«Я розумію, наскільки вам зараз важко працювати. І страшно, враховуючи, що до вашої лікарні було три прильоти. Але я дуже хочу, щоб ви пишалися собою так, як усі ми, харків'яни, пишаємося вами! Адже сьогодні ваша робота просто необхідна місту, батькам та дітям. Дуже вдячний за все, що ви робите щодня! Вітаю зі святом та бажаю нашої перемоги, міцного здоров'я та радості життя, попри все!» - зазначив міський голова.

Кращим медикам Ігор Терехов вручив Почесні грамоти виконавчого комітету Харківської міської ради та Подяки міського голови.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини