Ігор Терехов: Про продаж стадіону «Металіст» мова не йде
17 травня 2021 18:17 Місто
Ігор Терехов: Про продаж стадіону «Металіст» мова не йде Місто хоче отримати в комунальну власність стадіон «Металіст», його тренувальну базу та дитячу академію, при цьому продавати їх у майбутньому не має наміру.

Про це секретар Харківської міської ради Ігор Терехов заявив у новому випуску «YouTube»-каналу «Бомбардир».

«Це інфраструктура, яка належатиме місту. Ми будемо її утримувати, витрачати гроші на ремонт і розвиток, адже там багато чого стало непридатним для використання. Так, це все треба підготувати заздалегідь. Ми повинні так розрахувати сили і кошти, щоб, коли «Металіст» вийде в єврокубки, стадіон був атестований», - зазначив Ігор Терехов.

На питання, як вибудовуватимуться комерційні відносини з ФК «Металіст» і чи може йти мова про продаж стадіону клубу, Ігор Терехов повідомив, що про продаж не йдеться.

«Про продаж не говоримо взагалі. Це буде комунальна власність міста. А грати... Ми знайдемо розумне рішення, щоб футбольний клуб «Металіст» грав на стадіоні «Металіст», щоб він тренувався на однойменній базі, і футбольна академія називатииеться «Металіст». По суті, «Металіст» - це імідж міста Харкова. А коли збірна гратиме тут, то це вже імідж країни», - підкреслив секретар міськради.

Повне інтерв'ю, в тому числі про суддівське минуле Ігоря Терехова, можна подивитися тут (початок - з 24:02).

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини