Ігор Терехов: Проблема безладної парковки, що заважає проїзду, повинна бути вирішена
31 січня 2019 13:32 Місто
Ігор Терехов: Проблема безладної парковки, що заважає проїзду, повинна бути вирішена Про це перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов заявив представникам Національної поліції України сьогодні, 31 січня, на нараді в міській раді.

За його словами, ситуація, яка склалася в місті, не влаштовує нікого. Дороги загороджені припаркованими автомобілями, по вулицях не тільки не можна проїхати, а й очистити їх від снігу.

«Щоб проїхати до центру послуг в Київському районі, потрібно бути еквілібристом. Я не розумію поліцію. Як таке може бути? Як можна допускати, що ми Сумську не можемо почистити в повному обсязі - там машина стоїть і стоїть. Ви скажете, що у нас, мовляв, немає евакуатора, але номер у машини є, і можна встановити її господаря. Пушкінською проїхати - катастрофа, тому що вся ця вулиця повністю зайнята, по обидва боки - машини. Біля світлофора ставлять машини і йдуть. На Трінклера спостерігав картину. Думаю, що за пробка, трамвай зупинився? Один розумний або розумна поставила джип прямо на рейки і пішла. Де реакція поліції?» - звернувся до поліцейських Ігор Терехов.

Він доручив дорожнім службам спільно з правоохоронцями відпрацювати графік прибирання доріг, щоб в цей час там не стояли припарковані автомобілі.

Ігор Терехов зазначив, що до проблеми безладної парковки потрібно підключити громадськість, соціальні мережі, щоб недбайливі водії відчували провину і розуміли рівень відповідальності за свої порушення.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини