Ігор Терехов прокоментував причину затору на Московському проспекті
12 вересня 2018 12:23 Місто
Ігор Терехов прокоментував причину затору на Московському проспекті В ході реконструкції Московського проспекту дорожники наткнулися на водопровідну магістраль, що послужило причиною затримки робіт і затору на проїжджій частині.

Про це сьогодні, 12 вересня, повідомив перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов.

За його словами, реконструкція Московського проспекту проводиться в цілодобовому режимі, щоб швидше завершити роботи і відкрити проїжджу частину для транспорту. Однак вночі в ході робіт у шляховиків виникла непередбачена ситуація - на місці робіт виявилася велика водопровідна магістраль.

«Щоб не виникло течі і потопу, на місце робіт були викликані всі необхідні комунальні служби і фахівці. Я дуже незадоволений системою роботи Департаменту інфраструктури в цій ситуації, оскільки вони допустили створення величезної пробки на Московському проспекті. Я вважаю, що служби не спрацювали на належному рівні і не забезпечили інформованість населення і проїжджуваність по Московському проспекту. Необхідно було забезпечити об'їзні шляхи, встановити знаки і відрегулювати разом з поліцією рух так, щоб не виникло таких заторів», - підкреслив Ігор Терехов.

Перший віце-мер також додав, що найближчим часом затори будуть усунені, а винні в їх виникненні будуть покарані.

Нагадаємо, сьогодні вночі було закрито рух транспорту через перехрестя пр. Московський - вул. Кооперативна - пров. Вірменський - Харківська набережна - пров. Кузнечний. Планувалося, що рух буде відкрито о 6:00.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини