Ігор Терехов просить харків'ян бути обережними з газовим обладнанням
22 листопада 2022 17:47 Місто
Ігор Терехов просить харків'ян бути обережними з газовим обладнанням Харківський міський голова Ігор Терехов просить містян бути максимально обережними з газовим обладнанням та не використовувати газові балони великого об'єму у багатоквартирних будинках.

У своєму відеозверненні мер Харкова зазначив, що напередодні холодів багато хто купує додому газові балони великого об'єму, але їх заправкою мають займатися професіонали у теплих приміщеннях зі спеціальним обладнанням, а недотримання цих правил безпеки загрожує вибухом.

Крім того, за його словами, в останній місяць різко збільшилася кількість ДТП, в яких страждають пішоходи.

«Це пов'язано з тим, що через війну ми не можемо включити освітлення на вулицях. Я закликаю харків'ян при переході дороги наскільки можна підсвічувати себе ліхтариком», - звернувся до харків'ян Ігор Терехов.

Міський голова повідомив, що у Харкові відновлюють об'єкти критичної інфраструктури, які пошкодив російський агресор, працюють над проходженням опалювального сезону та продовжують облаштування пунктів обігріву, так званих «пунктів незламності».

Також, за його словами, минулого тижня у Харкові запустили декілька нових автобусних маршрутів, зокрема від метро «Пр. Гагаріна» на Основу, від метро «Академіка Барабашова» до Кулиничів, від автостанції «Індустріальна» до селища Затишшя.

«Харків живе та працює, допомагає армії, ремонтує дороги, утеплює будинки, відновлює житло, продовжує готуватися до проходження найскладнішого опалювального сезону. Ми разом протистоїмо російській агресії - Харків отримав свою іменну медаль «Місто героїв - Харків». Це було б неможливо без нашої самовідданої праці і нашої спільної віри і роботи на Перемогу України», - наголосив мер Харкова.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини