Ігор Терехов провів зустріч із делегаціями міст-побратимів
23 серпня 2014 17:20
Ігор Терехов провів зустріч із делегаціями міст-побратимів Заступник Харківського міського голови Ігор Терехов сьогодні, 23 серпня, провів зустріч із делегаціями міст-побратимів.
У зустрічі взяли участь віце-мер Каунаса (Литва) Вітаутас Василенко та заступник начальника відділу міжнародних зв'язків муніципалітету Рішон-ле-Ціона (Ізраїль) Ашер Коен, які прибули на святкування 360-річчя міста Харкова, визволення Харкова від німецько-фашистських загарбників і Дня Незалежності України. 

Ігор Терехов від імені Харківського міського голови Геннадія Кернеса висловив гостям вдячність за візит і підтримку в непростий для країни час. 

«Через події на сході України ми прийняли рішення не проводити масових святкових заходів, але нам дуже приємно, що ви відгукнулися на запрошення і приїхали. Зараз складний період в житті нашої держави, але він консолідував людей. Україна обрала складний, але правильний шлях входження в європейське співтовариство. Так, доведеться пройти певні етапи і зіткнутися з певними труднощами, але я впевнений, що в майбутньому ми переконаємося в правильності нашого вибору. Ми оптимісти і віримо, що все налагодиться. Хоча масових заходів сьогодні немає, але, думаю, ви все одно побачите багато усміхнених людей, бо для них це все одно свято», - зазначив Ігор Терехов. 

Віце-мер Каунаса Вітаутас Василенко, в свою чергу, запевнив, що Литва усіляко підтримує Україну. «У нас в країні ми переживаємо емоційний підйом, на вулицях можна побачити українські прапори, плакати зі словами підтримки. Ми вітаємо ваше прагнення увійти в європейську сім'ю, тому готові допомагати в усьому і розвивати співробітництво між нашими містами», - сказав Вітаутас Василенко. 

Ашер Коен також зазначив, що Ізраїль висловлює підтримку Україні. «Добре, що ви все ж вирішили провести хоч якісь заходи з нагоди Дня міста та його визволення від фашистських загарбників. Це дуже важливі і пам'ятні події для єврейського народу», - підкреслив глава ізраїльської делегації. 

Він зазначив, що Рішон-ле-Ціон хотів би ще активніше співпрацювати з Харковом у галузі економіки та культури, і запросив харківські ансамблі на фольклорний фестиваль, який пройде в місті-побратимі наступної весни. Також Ашер Коен висловив сподівання, що з відкриттям великого бізнес-центру в Рішон-ле-Ціоні харківські підприємці зможуть знайти в Ізраїлі нових партнерів. 

Для гостей із міст-побратимів міська влада організувала широку культурно-екскурсійну програму. Так, делегації побували на покладанні квітів на Меморіалі Слави, на закладці капсули з пам'ятним текстом в основу майбутнього пам'ятника гетьману Петру Сагайдачному, а також відвідають парк ім. Горького, меморіальний комплекс «Висота маршала Конєва», храм Великомучениці Тамари, ландшафтний парк «Feldman Ecopark».

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини