Ігор Терехов провів зустріч із послом Ізраїлю в Україні
23 грудня 2014 17:08 Міжнародне співробітництво
Ігор Терехов провів зустріч із послом Ізраїлю в Україні Зустріч заступника міського голови Ігоря Терехова з Надзвичайним і Повноважним Послом Держави Ізраїль в Україні Еліавом Бєлоцерковськи пройшла сьогодні, 23 грудня, у Харківській міськраді.

Ігор Терехов поінформував посла про суспільно-політичну ситуацію в місті, роботу міської влади з переселенцями.

«Нам вдалося не допустити великих зіткнень в Харкові. У нас були різні події, часом складні, але завдяки виваженій політиці міської влади ситуація більш-менш спокійна. Як ви знаєте, зона проведення АТО знаходиться за 220 км від Харкова. У нас тут розташовані госпіталі, де лікуються поранені. Також у місті дуже багато переселенців: на сьогоднішній день близько 114 тисяч чоловік. Разом із Німеччиною ми побудували для них селище з модульних утеплених будиночків майже на 500 чоловік. У цілому, в Харкові ситуація стабільна, так, є спалахи, але без них неможливо в такий час», - зазначив Ігор Терехов.

У свою чергу Еліав Бєлоцерковськи подякував міській владі за підтримку, яка надається єврейській громаді міста Харкова, і також пообіцяв сприяння розвитку двосторонніх зв'язків з боку посольства.

«Україна проходить непростий етап свого розвитку. У нашої країни є певний досвід, для нас це нормальне явище - розвиток в умовах конфлікту. І ми цей досвід намагаємося передати нашим українським партнерам. Приблизно 130 тис. українців їздять щороку до Ізраїлю, і приблизно стільки ж ізраїльтян відвідує Україну. Ми намагаємося зміцнювати і розвивати вже існуючі зв'язки. Так, у даний час ми проводимо тренінги для психологів, щоб вони могли ефективно працювати з людьми, що одержали різні психологічні травми, у тому числі на війні. Подібні тренінги є також для православних священиків, які надають допомогу в зоні бойових дій, готуємо програму для підвищення кваліфікації медсестер», - розповів посол Ізраїлю.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини