Ігор Терехов: Роботи над усуненням учорашніх «прильотів» по ​​Харкову продовжуються
28 вересня 2022 19:48 Місто
Ігор Терехов: Роботи над усуненням учорашніх «прильотів» по ​​Харкову продовжуються Фахівці продовжують відновлювати електропостачання у частині Шевченківського та Холодногірського районів, яке припинилося напередодні внаслідок чергового удару по об'єктах критичної інфраструктури міста.

Про це сьогодні, 28 вересня, в ефірі національного телемарафону повідомив Харківський міський голова Ігор Терехов. За його словами, значні пошкодження зазнали дві трансформаторні підстанції.

«Енергетики досі усувають наслідки «прильотів», перемикають систему енергопостачання, щоби подати світло у будинки харків'ян. Крім того, є руйнування у житловому фонді. Фахівці ДСНС усувають аварійність будинків, після чого відновлювальні роботи розпочнуть наші комунальні служби», - повідомив Ігор Терехов.

Також він зазначив, що, незважаючи на цинічні обстріли з боку рф, Харків продовжує посилено готуватися до старту опалювального сезону. Зокрема, фахівці вже розпочали ремонт ТЕЦ-3, на відновлення якої Кабінет Міністрів України виділив 70 млн грн. За словами Ігоря Терехова, роботи будуть проводитись по співфінансуванню, і в міському бюджеті на це також передбачено кошти.

«Ми працюємо фактично 24 години на добу, щоб, незважаючи на весь жах і всі обстріли з боку рф, Харків все-таки був із теплом», - наголосив Ігор Терехов.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Теги:
Друкувати
Останні новини