Ігор Терехов: У Харкові готуються до найскладнішого опалювального сезону
27 липня 2022 16:31 ЖКГ
Ігор Терехов: У Харкові готуються до найскладнішого опалювального сезону У Харкові дуже ретельно готуються до нового опалювального сезону, який буде найважчим для сфери міського господарства.
Як повідомив сьогодні, 27 липня, журналістам Харківський міський голова Ігор Терехов, у місті планують перекласти 200 км тепломереж. Для порівняння, мирним літом 2021 року було замінено 100 км теплопроводів, але наразі комунікації сильно страждають через обстріли Харкова. За його словами, інфраструктуру руйнують із різних знарядь – місто бомбардують, обстрілюють, завдають авіаудари.

«Що залежить від нас, все буде зроблено, але я не виключаю, що росіяни цілеспрямовано бомбитимуть котельні, розбиватимуть газопроводи. Ми готуємось до цього. Важливо, як ми реагуватимемо і як швидко усуватимемо аварії. Що робитиме російський агресор, передбачити неможливо, тому виходитимемо із ситуації, що склалася», - зазначив міський голова.

Ігор Терехов повідомив, що 80 км тепломереж у Харкові вже замінили. Крім того, комунальники ремонтують внутрішньобудинкові мережі та встановлюють енергозберігаючі склопакети.

Нагадаємо, що опалювальний сезон у Харкові планують розпочати вчасно – 15 жовтня.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини