Ігор Терехов: У Харкові історичний день - «Металіст» відроджується
29 травня 2021 17:54 Місто
Ігор Терехов: У Харкові історичний день - «Металіст» відроджується Харківський ФК «Метал» сьогодні, 29 травня, зіграє останній матч під цією назвою з ФК «Кривбас» (Кривий Ріг).

Перед матчем на поле вийшли секретар Харківської міської ради і президент групи DCH Олександр Ярославський, які повідомили про відродження улюбленої харківської команди.

Ігор Терехов зазначив, що харків'яни чекали цього дня багато років, і тепер попереду - нові перемоги.

«Сьогодні в Харкові - історичний день, коли відроджується наша улюблена рідна команда «Металіст» (Харків). Вітаю усіх! Це стало можливим тільки завдяки вам, завдяки Олександру Ярославському. Ми - одна харківська сім'я, і ​​тепер «Металіст» (Харків) буде переможцем, буде грати в єврокубках, Лізі чемпіонів, і ми разом будемо перемагати», - заявив Ігор Терехов.

У свою чергу Олександр Ярославський повідомив, що в команді будуть грати два нових півзахисники з Бразилії і новий центральний нападник. При цьому він зазначив, що старих гравців «Металу» не замінять, а просто зміцнять команду новими.

«Харків - це «Металіст», а «Металіст» - це Харків. Європа, чекай нас. Ми обов'язково будемо там. Починаємо. Перед нами стоїть амбітне завдання - відновити інфраструктуру: цей наш улюблений «павучок», друге - база, третє - академія», - повідомив Олександр Ярославський.

Він зазначив, що 10 червня депутати обласної ради мають проголосувати за передачу майна ФК «Металіст» у комунальну власність міста, і подякував представникам обласної влади за участь.

«На нас чекає захоплююча подорож вже не з «Металом», а з «Металістом», - підкреслив Олександр Ярославський.

На відкритті матчу група «Танок на майдані Конґо» виконала гімн ФК «Металіст».

Зазначимо, сьогодні на стадіоні «Металіст» проходить матч «Метал» (Харків) - «Кривбас» (Кривий Ріг) в рамках 24-го туру Другої ліги сезону 2020/2021. ФК «Метал» зіграє останню гру під цією назвою, оскільки буде перейменований в «Металіст». Раніше Харківська міська рада звернулася до обласної влади з проханням про передачу стадіону, футбольної бази і дитячої футбольної академії «Металіст» у комунальну власність міста.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини