Ігор Терехов: У Харкові має розвиватися високотехнологічне виробництво
15 вересня 2021 12:06 Економіка
Ігор Терехов: У Харкові має розвиватися високотехнологічне виробництво Секретар Харківської міської ради Ігор Терехов сьогодні, 15 вересня, відвідав ТОВ «Тубний завод».

За допомогою німецького, швейцарського та японського обладнання, з використанням сировини і матеріалів з Німеччини, Австрії та Швейцарії на заводі виготовляють всі види туб: алюмінієві, ламінатні та поліетиленові. Повністю комп'ютеризоване підприємство використовує прогресивні виробничі технології, а також власні ноу-хау.

Ігор Терехов оглянув цехи заводу і наголосив на унікальності виробництва.

«Я пишаюся тим, що в Харкові працює таке інноваційне та унікальне для України підприємство, де широко використовуються роботи. Продукція заводу дуже затребувана на внутрішньому ринку серед наших виробників, а також експортується в інші країни. Я хочу, щоб усі харківські підприємства ставали такими ж високотехнологічними і використовували найкраще обладнання, щоб поліпшувалася якість продукції і розширювалися ринки її збуту», - зазначив Ігор Терехов.

Довідка. Туби широко застосовуються у виробництві косметичних кремів і зубних паст, медичних мазей і харчових продуктів, автомобільних герметиків, клеїв та багатьох інших товарів.

ТОВ «Тубний завод» працює з 1994 року. У штаті - 450 співробітників. Продукція підприємства відповідає світовим стандартам якості. Також на заводі впроваджена програма обміну досвідом, до якої входять консультації та практичні заняття з освоєння нових технологій.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини