Ігор Терехов: У Харкові починається новий етап у розвитку волейболу
22 липня 2021 16:12 Спорт
Ігор Терехов: У Харкові починається новий етап у розвитку волейболу Меморандум про співпрацю між Харківською міською радою та Федерацією волейболу України було підписано сьогодні, 22 липня, в мерії.

Реалізація меморандуму передбачає популяризацію в Харкові волейболу, об'єднання зусиль з розвитку в місті спортивної інфраструктури, спільне проведення спортивно-масових заходів, створення рівних можливостей для занять фізичною культурою і спортом усіх груп населення та ін.

Як зазначив секретар Харківської міської ради Ігор Терехов, волейбол входить в трійку найпопулярніших ігрових видів спорту серед харків'ян.

«У Харкові дуже люблять волейбол. У нього грають як аматорські команди, так і професіонали. Зараз наше завдання - вивести волейбол на якісно новий рівень. Харківські волейболісти підніматимуть імідж Харкова, зокрема на міжнародному рівні. Будемо гордо нести звання Харкова як волейбольної столиці України», - підкреслив він.

У свою чергу президент Харківської обласної федерації волейболу Анатолій Попов зазначив, що в Харкові понад 140 команд беруть участь у шкільній волейбольній лізі, 88 з яких цього року вийшли на обласний рівень і 11 - на всеукраїнський. За його словами, цей фундамент дає можливість розвиватися таким знаменитим харківським волейбольним командам, як «Локомотив» та «Юридична академія».

За словами президента Федерації волейболу України Михайла Мельника, Харків має всі шанси стати приймаючим містом фіналу Чемпіонату Європи з волейболу 2023 року.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини