Ігор Терехов: У конфлікті на вулиці Академіка Павлова місто буде на боці харків'ян
11 травня 2021 15:31 Місто
Ігор Терехов: У конфлікті на вулиці Академіка Павлова місто буде на боці харків'ян Житлову квартиру в будинку на вул. Академіка Павлова, 309 незаконно перевели з житлового в нежитловий фонд під комерційні потреби.

Про це сьогодні, 11 травня, повідомив секретар Харківської міської ради Ігор Терехов.

За його словами, вчора з проханням розібратися в ситуації і зупинити будівельні роботи до нього звернулися мешканці будинку. Як з'ясувалося, спочатку була незаконно проведена реєстрація нежитлових приміщень, після чого власники вибили балкон, щоб підвести туди сходи.

Ігор Терехов зазначив, що вже сьогодні міська влада звернеться з позовною заявою до суду та Національної поліції України, щоб винні були притягнуті до відповідальності.

«Там житлова квартира, яка була незаконно реєстратором переведена з житлового фонду в нежитловий. Жодного документа немає. Позовна заява вже складена. Ми звернемося до суду про скасування незаконної реєстрації, після чого призупинимо роботи разом з поліцією. Вважаю, що ця ситуація має стати прецедентом для всіх шахраїв, які займаються незаконною реєстрацією нерухомості. Ми повністю на боці мешканців. Будівництва там не буде!» - заявив Ігор Терехов.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини