Ігор Терехов відкрив медичну конференцію
24 вересня 2021 12:30 Медицина
Ігор Терехов відкрив медичну конференцію Конференція, присвячена сучасним методикам лікування, проходить сьогодні, 24 вересня, у Харківській медичній академії післядипломної освіти.

У ній беруть участь кандидати медичних наук, лікарі вищої категорії, конструктори обладнання, які обговорюють сучасні методики лікування різних патологій. Крім того, в рамках конференції проходить виставка медичного обладнання, у тому числі для автоматичної дезінфекції, вакуумної терапії ран, зовнішньої фіксації кісток для лікування складних переломів тощо. 

У відкритті заходу взяв участь секретар Харківської міської ради Ігор Терехов. Він зазначив, що на конференції лікарі зможуть обмінятися передовим досвідом та знаннями для ефективної допомоги пацієнтам.

«Я відвідую лікувальні заклади, зустрічаюся з медичними працівниками та пацієнтами, щоб з перших вуст почути про проблеми, що їх хвилюють. Знаю, що проблеми протиепідемічної безпеки дуже актуальні, адже у нас зберігається високий рівень поширення та захворюваності на коронавірус. І питання використання обладнання для автоматичної дезінфекції, поряд з усім представленим обладнанням, дійсно заслуговує на увагу. Впевнений, що ця конференція сприятиме збільшенню внеску всієї системи медичної освіти в рішення як медичних, так і загальносоціальних завдань», - підкреслив Ігор Терехов.

Організатори заходу - група компаній «Vostok-V», Харківська медична академія післядипломної освіти.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини