Ігор Терехов відкрив міжнародну конференцію з розвитку інфраструктури
22 серпня 2021 11:36 Міжнародне співробітництво
Ігор Терехов відкрив міжнародну конференцію з розвитку інфраструктури Конференція «Досвід реалізації масштабних інфраструктурних проєктів у містах- партнерах» проходить сьогодні, 22 серпня, в Харківському дипломатичному клубі.

У ній беруть участь представники делегацій з різних країн, які перебувають з офіційним візитом у Харкові з нагоди Дня міста, - гості з Польщі, Ізраїлю, Словенії, Грузії та Вірменії.

Виступаючи на конференції, секретар Харківської міської ради Ігор Терехов зазначив, що розвиток інфраструктури міста, підвищення рівня її комфортності і доступності - пріоритет роботи міської влади.

«Крок за кроком ми перетворюємо Харків на європейське місто із сучасною інфраструктурою, що багато в чому стало можливим завдяки плідній співпраці з нашими іноземними партнерами. Орієнтуючись на досвід успішних країн світу, за підтримки зарубіжних друзів ми відкриваємо нові лінії метрополітену, оновлюємо рухомий склад електротранспорту, будуємо унікальні транспортні розв'язки, реалізовуємо проєкти в сфері цифрової трансформації. Наша мета - щоденною роботою робити наше місто затишним, красивим, комфортним і привабливим як для жителів Харкова, так і для його гостей», - повідомив Ігор Терехов.

Також секретар міської ради зазначив, що учасники конференції одними з перших відвідають Харківський зоопарк після його масштабної реконструкції.

«Сьогоднішня конференція дає чудову можливість обмінятися досвідом реалізації великих інфраструктурних проєктів і розширити партнерські зв'язки. Бажаю всім нам цікавої і продуктивної роботи. Харків завжди відкритий для співпраці!» - підкреслив Ігор Терехов.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини