Ігор Терехов відкрив стадіон у школі №29
01 жовтня 2021 13:41 Спорт
Ігор Терехов відкрив стадіон у школі №29 Відкриття стадіону після реконструкції відбулося сьогодні, 1 жовтня, у Харківській спеціалізованій школі №29.

На стадіоні встановили тренажери, обладнали комбінований майданчик для гри в баскетбол, волейбол і стрітбол, навколо якого побудували бігову доріжку.

В рамках свята на новому стадіоні пройшов флешмоб за участі учнів шкіл №29, 176 та 179, а для гостей провели майстер-класи з баскетболу та воркауту. Також були підбиті підсумки міжшкільної спартакіади.

У спортивному святі взяв участь секретар Харківської міської ради Ігор Терехов.

«Сьогодні дуже хороший день. На вулиці - сонячна погода, у всіх вас - класний настрій. Знайте, що всі ви - переможці! Спортивні, розумні, талановиті! Бажаю вам хороших оцінок і нових успіхів у спорті. Ви всі - молодці!» - звернувся він до учасників змагань.

Після заходу Ігор Терехов зазначив, що створення комфортних умов для гармонійного розвитку молоді - одне з пріоритетних завдань міської влади. Так, у Харкові функціонують десятки спортивних секцій та творчих гуртків, відкриваються дитячі та спортивні майданчики, проводяться учнівські турніри тощо.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини