Ігор Терехов висловлює співчуття сім'ям загиблих в авіакатастрофі в Броварах
18 січня 2023 12:17 Місто
Ігор Терехов висловлює співчуття сім'ям загиблих в авіакатастрофі в Броварах Харківський міський голова Ігор Терехов та виконавчий комітет Харківської міської ради висловлюють глибоке співчуття рідним та близьким постраждалих внаслідок авіакатастрофи, що сталася сьогодні, 18 січня, у Броварах.

«Усю Україну приголомшила страшна трагедія - падіння гвинтокрила поблизу дитячого садка та житлового будинку у Броварах. Внаслідок авіакатастрофи загинули діти, місцеві мешканці, екіпаж та керівництво Міністерства внутрішніх справ, яке перебувало на борту.  

Міністра МВС Дениса Монастирського та його першого заступника Євгенія Єніна я знав особисто. Це були справжні професіонали своє справи, які робили все для підтримання правопорядку в країні та наближали нашу Перемогу. Охороняючи громадський правопорядок, вони керувались виключно принципами справедливості та ревно боролися зі злочинністю у всіх її проявах. 
 
Висловлюю співчуття рідним та близьким загиблих, життя яких обірвав цей трагічний випадок. Бажаємо сил і терпіння пережити цю  непоправну втрату», - сказано у співчутті.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Теги:
Друкувати
Останні новини