Ігор Терехов вітає харків'ян з Днем фізичної культури і спорту
09 вересня 2023 09:30 Спорт
Ігор Терехов вітає харків'ян з Днем фізичної культури і спорту Привітання Харківського міського голови Ігоря Терехова з Днем фізичної культури і спорту.
«Сьогодні, 9 вересня, свято всіх шанувальників здорового способу життя та спортивного руху, ветеранів спорту, вчителів фізкультури, спортсменів та тренерів - День фізичної культури і спорту.

Для харків'ян цей рік традиційно багатий на перемоги та звершення. Наші спортсмени встановлювали національні та світові рекорди, змагалися та змагаються за ліцензії на Паралімпійські та Олімпійські ігри-2024, а наші титуловані дівчата-важковаговики прямо зараз борються за звання найсильніших на планеті.

Кожен наш професійний спортсмен, кожен любитель здорового способу життя - ви всі переможці, бо продовжуєте займатися спортом, тренуватися та мотивувати всіх довкола! А ми зробимо все, щоб розвивати спорт у Харкові. Щиро вірю, що після перемоги ми продовжимо будувати спортивні об'єкти та проведемо ще не один чемпіонат, марафон чи Велодень! Зі святом!» - говориться у привітанні.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини