Ігор Терехов вітає ХПІ з річницею заснування
28 вересня 2023 11:10 Освіта
Ігор Терехов вітає ХПІ з річницею заснування Привітання Харківського міського голови Ігоря Терехова з нагоди 138-річчя з дня заснування Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут».

«Майже всі виші в Харкові зазнали пошкоджень внаслідок ворожих обстрілів. На жаль, російські снаряди не оминули й об’єкти Харківського політеху - одного з найкращих технічних закладів вищої освіти України. Однак, незважаючи на ці та інші складнощі воєнного часу, НТУ «ХПІ» продовжує працювати у прифронтовому Харкові.

Так, ви забезпечуєте підготовку висококваліфікованих фахівців, вдосконалюєте систему освіти та вносите гідний вклад у розбудову національної науки. На особливу увагу заслуговують ваші розробки в галузі безпеки, які в перспективі зроблять українські міста більш захищеними.

Я дуже вдячний колективу вишу, його студентам та випускникам за підтримку Харкова!  Попереду на  нас чекає масштабна робота з відродження міста-героя. Ми відновимо розтрощені будівлі, залікуємо всі рани Харкова та усі разом зробимо його ідеальним містом майбутнього.

З нагоди 138-ї річниці заснування університету я бажаю ХПІ ще більших досягнень та  втілення найсміливіших задумів у мирному Харкові!».

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини