Ігор Терехов вітає вчителів із професійним святом
02 жовтня 2022 08:35 Місто
Ігор Терехов вітає вчителів із професійним святом Привітання Харківського міського голови Ігоря Терехова із Днем працівників освіти

Дорогі наші вчителі, освітяни!

«Війни виграють шкільні вчителі та сучасна зброя»! Цей вислів Отто фон Бісмарка я прочитав ще у студентстві, але по-справжньому усвідомив правильність цих слів саме зараз, дякуючи вам, дорогі педагоги!

Коли почалася війна, ви без роздумів вибрали для себе кожен свій фронт. Хтось із вас цілодобово не відходив від плити, щоб готувати військовим, мешканцям та волонтерам. Хтось розвантажував машини з гуманітаркою, а потім розносив її найбільш незахищеним. Хтось, очистивши територію шкіл від завалів, висаджував квіти. А хтось змінив учительську указку на автомат і зараз воює на фронті. Дякую вам за це.

Який би предмет ви не викладали, ви наповнюєте почуття та розуми нашого майбутнього – наших дітей. Ви вчите любити наш дивовижний Харків, у якому вони народилися. Ви прищеплюєте почуття гордості за прапор, який гордо розвивається над незламною Україною. Ви формуєте нові покоління особистостей – сміливих, безкорисливих, готових будь-якої миті прийти на допомогу та відстояти своє право на незалежність.

Коли ми переможемо – ми разом відбудуємо наші зруйновані школи. Вони будуть кращими за ті, яких позбавив нас російський агресор. І ви, нарешті, знову зможете займатися вашою благородною справою, дивлячись очі в очі вашим учням. Вірю, це буде вже дуже скоро. 

Дорогі вчителі, дякую за вашу незамінну працю! І ще раз зі святом! З Днем Учителя!!!

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини