Ігор Терехов вручив нагороди та премії кращим вчителям року
22 лютого 2022 19:02 Освіта
Ігор Терехов вручив нагороди та премії кращим вчителям року Харківський міський голова Ігор Терехов нагородив переможців та лауреатів міського конкурсу «Учитель року - 2022».

Церемонія нагородження переможців та лауреатів відбулася сьогодні, 22 лютого, у концертному залі «Україна»

Міський конкурс «Вчитель року» проводився у два тури (районний та міський). За його результатами у номінації «Біологія» найкращим став учитель біології гімназії №47 Андрій Самойлов. У номінації «Основи правознавства» перемогла вчитель історії та правознавства гімназії №178 «Освіта» Євгенія Євтушенко. Переможцем у номінації «Інформатика» стала вчитель інформатики технічного ліцею №173 Олена Шконда. Вчитель музичного мистецтва школи №42 Світлана Фартушна стала найкращою у номінації «Мистецтво». Крім того, дев'ять педагогів, які посіли другі та треті місця, отримали звання лауреатів конкурсу.

Ігор Терехов вручив кращим вчителям Подяки міського голови та сертифікати на отримання річної щомісячної премії. Переможцям - у розмірі 10 тис. грн, лауреатам - 3 тис. грн.

Міський голова подякував учителям за знання та турботу, які вони дарують дітям. За його словами, саме вчителі відіграють важливу роль у розвитку кожного міста та країни загалом.

«Кажуть, що силу чи, навпаки, слабкість держави оцінюють за тим, як у ній ставляться до вчителів, і я гордий тим, що у Харкові до педагогів ставляться з повагою та вдячністю», – зазначив Ігор Терехов.

Також міський голова попросив педагогів зберігати спокій та запевнив їх у мирному майбутньому Харкова.

«Будь-які спроби розгойдати ситуацію у місті будуть жорстоко присічені. Ми живемо у непростий час – на нашу долю випало випробування, яке ми разом пройдемо гідно. Харків був, є і буде мирним містом. Ми з вами будуватимемо успішне місто та покращимо динаміку розвитку Харкова», - наголосив Ігор Терехов.

Зазначимо, що у районному етапі конкурсу «Учитель року - 2022» взяли участь 169 педагогів, у міському турі змагань - 36 вчителів, які склали іспит на професійну майстерність. За підсумками члени жюрі обрали 19 лідерів своїх номінацій, які провели у фіналі уроки з предметів, що викладають.  Професіоналізм педагогів на всіх етапах оцінювали 32 члени журі, серед яких - доктори та кандидати наук, професори, доценти, старші викладачі університетів, найкращі педагоги ліцеїв та гімназій. 

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини