Ігор Терехов: Вже рік Харків гордо несе звання міста-героя!
06 березня 2023 16:00 Місто
Ігор Терехов: Вже рік Харків гордо несе звання міста-героя! Сьогодні, 6 березня, виповнюється рік з дня присвоєння Харкову звання «Місто-герой України».

У своєму відеозверненні до харків’ян міський голова Ігор Терехов зазначив, що «місто-герой» - це звання, вистраждане кров’ю та потом. Військові, волонтери, медики, комунальники, усі харків’яни - кожен на своєму місці робив і продовжує робити все, що від нього залежить, заради перемоги. 

«Вже рік ми гордо несемо це звання - місто-герой, бо ми варті цього. Ми захистили і захищаємо свій дім, свої родини. Я радий, що ми, харків’яни, вистояли під шаленим натиском російського агресора. І показали усій країні, що Харків - українське місто, в якому живуть справжні патріоти.

За цей рік ми з честю пройшли через багато випробувань - обстріли, руйнування, блекаути. І доки йде війна, ці виклики ще поставатимуть перед нами. Але я впевнений, що ми здолаємо всі труднощі й відновимо Харків, зробимо його ще кращим і комфортнішим. Бо місто-герой Харків - це місто Героїв!» - зазначив Ігор Терехов. 

Довідка. 6 березня 2022 року Президент України Володимир Зеленський підписав Указ про присвоєння Харкову звання «Місто-герой України» з метою відзначення подвигу, масового героїзму та стійкості громадян, виявлених при захисті свого міста від збройної агресії рф проти України. 

 

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Теги:
Друкувати
Останні новини