Ігор Терехов запропонував Володимиру Зеленському внести низку проєктів до програми «Велике будівництво»
11 лютого 2022 16:19 Місто
Ігор Терехов запропонував Володимиру Зеленському внести низку проєктів до програми «Велике будівництво» Засідання президії Конгресу місцевої та регіональної влади при Президентові України відбулося сьогодні, 11 лютого, у СК «Локомотив» у Харкові.

У заході взяли участь Президент України Володимир Зеленський, голова Офісу Президента України Андрій Єрмак, міністри, голови обласних державних адміністрацій та обласних рад, мери міст та ін.

Одним із питань, які обговорювалися у порядку денному, стала програма Президента України «Велике будівництво - 2022».

Харківський міський голова Ігор Терехов розповів про низку проєктів, які реалізуються у Харкові та потребують фінансової підтримки. Зокрема, йшлося про «Зелений каркас», Льодову арену та океанаріум.

«Ці проєкти знайшли широку підтримку серед харків'ян. Наприклад, у реалізації «Зеленого каркасу», який об'єднає всі паркові зони міста Харкова в одну мережу за допомогою зелених коридорів, пішохідних та велосипедних доріжок, беруть участь чимало активістів та громадських організацій. Льодова арена - це не просто об'єкт для професіоналів, а для всіх городян, для розвитку масового спорту. А океанаріум стане частиною Харківського зоопарку, який уже визнаний одним із найкращих у Європі. Для сухопутного міста цей проєкт дуже важливий. Дуже хотілося б, щоб ці проєкти увійшли до програми «Велике будівництво», - наголосив Ігор Терехов.

Окремо міський голова зупинився на багаторівневих дорожніх розв'язках, першу з яких планується збудувати в районі ст. м. «Київська».

«Реалізація цього проєкту вирішить багато питань. У нас є район, де проживає 350 тисяч осіб. Багато хто з них має щодня доїхати до центру міста і назад. Ця розв'язка дозволить розвантажити дороги, зробити безпечним рух, а людям комфортно діставатися до роботи і назад. Сподіваюся, що ви дасте відповідне доручення, і ми разом зробимо цей проєкт. Ми готові його співфінансувати», - наголосив Ігор Терехов, звертаючись до Володимира Зеленського.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини