Ігор Терехов зустрівся з батьками школярів Індустріального району
09 жовтня 2018 21:08 Освіта
Ігор Терехов зустрівся з батьками школярів Індустріального району Перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов сьогодні, 9 жовтня, провів зустріч із батьками учнів шкіл Індустріального району.

Захід пройшов на базі Харківської спеціалізованої школи №119 по вул. Біблика, 4. У ньому також взяли участь директор Департаменту освіти Ольга Деменко, голова Адміністрації Індустріального району Ольга Вельможна, представники Міського батьківського комітету і батьки учнів шкіл району.

Одним з наболілих для батьків питань стала безпека в місті в цілому і на дорогах та пішохідних переходах біля навчальних закладів зокрема. Перший віце-мер зазначив, що така робота в Харкові вже ведеться - це пріоритетне завдання міської влади, яке вирішуватиметься комплексно.

«В першу чергу ми приділимо увагу установам освіти - в кожній школі ми встановимо системи відеоспостереження. Також велику увагу місто приділяє пожежній безпеці. І я наполягаю на тому, щоб раз в два місяці в кожній школі проводили пожежні навчання. Крім цього, ми отримали кредит від Європейського інвестиційного банку в розмірі 10 млн євро під створення системи безпечного руху в Харкові - це регульовані світлофори, установка камер на центральних магістралях міста, а також освітлення пішохідних переходів. Організація безпеки дорожнього руху необхідна і дітям і всім нам», - підкреслив перший віце-мер.

Він також доручив голові району протягом тижня провести інвентаризацію небезпечних пішохідних переходів біля шкіл в Індустріальному районі, на яких найближчим часом буде встановлено освітлення. І нагадав про те, що сьогодні в місті триває робота зі створення ситуаційного центру.

Батьки, зі свого боку, звернулися з проханням провести реконструкцію стадіону в школі №75 і стадіону «Схід». За словами першого віце-мера, обидва об'єкти вже включені в міську програму з реконструкції стадіонів.

«Ми плануємо на базі стадіону «Схід» створити спеціалізовану школу з футболу. Там буде облаштовано цілий комплекс футбольних полів. Це дорогий проект. Місто виділило кошти на проектування футбольної школи, також там буде нова дорога і освітлення. Ця робота буде виконана років за півтора-два», - повідомив Ігор Терехов.

У ході зустрічі всі бажаючі змогли задати питання, які їх хвилюють, і отримати відповіді.

«Такі зустрічі дають можливість зрозуміти, чи в правильному напрямку сьогодні рухається система освіти, і разом з батьками прийняти рішення, які потрібні місту і нашим дітям», - підкреслив Ігор Терехов.

Перший віце-мер зазначив, що найближчим часом проведе зустрічі з батьками в кожному з 9-ти районів міста.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини