Ігор Терехов зустрівся з депутатами правлячої партії Німеччини
06 лютого 2024 12:05 Міжнародне співробітництво
Ігор Терехов зустрівся з депутатами правлячої партії Німеччини Харківський міський голова Ігор Терехов під час робочої поїздки до Німеччини провів у Нюрнберзі зустріч з депутатами Соціал-демократичної партії.

Мер подякував німецькому народу за підтримку та зазначив, що Україна все ще потребує військової допомоги, щоб захистити українців та повернути свої території. Ігор Терехов також повідомив, що за час повномасштабної війни росія пошкодила кожен другий житловий будинок та більше половини всієї кількості шкіл та дитсадків у місті.

«Це війна за наше право називатися нацією, за наш європейський вибір та за демократичні цінності всього світу. Щоб ви розуміли, з якими нелюдами ми маємо справу, я наведу лише один приклад: під час обстрілів Харкова 23 січня цього року загинуло 11 мирних жителів, серед яких була маленька дитина. Ще понад 70 опинилися в лікарнях. Хтось із цих людей спав удома в ліжку, хтось вийшов на прогулянку, хтось повертався з роботи. Нам потрібна ваша допомога та перемога у цій війні, щоб ніколи більше такого не допустити», - зазначив міський голова.

У свою чергу депутат місцевої ради Нюрнберга Діана Ліберова повідомила, що члени Соціал-демократичної партії та мерія міста готові й надалі сприяти відновленню Харкова та підтримувати вимушених переселенців.

«Наші побратимські відносини дуже важливі для нас. І навіть тоді, у 1990-х роках, коли ми тільки почали співпрацю, мир був для нас головним. І ми поділяємо ваші прагнення з приводу того, щоб не було втоми від війни, а була лише мужність, сила та витривалість, здатні поставити агресора на місце», - сказала Діана Ліберова.

Також Ігор Терехов зустрівся з членами фракції партії «зелених» міської ради Нюрнберга.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини